**** Hotel Best Western hotel Grand ubytovanie Beroun

Hotel Beroun Best Western hotel Grand

Beroun Best Western hotel Grand ubytovanie :
Luxusný hotel Best Western Grand leží neďaleko hlavného mesta Prahy v Beroune. Hotel je kompletne zrekonštruovaný, je zaradený do kategórie **** a ponúka množstvo športových a relaxačných aktivít priamo v budove hotela, alebo v jeho tesnej blízkosti. Poloha moderného hotela Best Western Grand poskytuje výbornú dopravnú obslužnosť - mesto Beroun leží na diaľnici D5, ktorá je tepnou medzi Prahou a Plzňou a ďalej pokračuje smer Nürnberg.

Best Western Grand Beroun hotel ubytovanie :
Hotel Best Western Grand disponuje 100 izbami. Ponúka nefajčiarske izby, bezbariérové pre handicapovaných hostí, jednolôžkové, dvojlôžkové a trojlôžkové a nechýbajú apartmány. Celkový počet pohodlných hotelových lôžok je 200 v štyroch podlažiach, ladených do rôznych farieb. Súčasťou každej modernej izby je minibar, bezpečnostná schránka, vysokorýchlostné pripojenie na internet prostredníctvom signálu Wifi, televízor so satelitným príjmom a vlastné sociálne zariadenie. Prístup do izieb hotela Best Western Grand je kartovým systémom.

Ubytovanie Beroun hotel Best Western Grand hotelová reštaurácia :
Nevyhnutnou súčasťou gastronomických služieb moderného hotela Best Western Grand je hotelová reštaurácia, lobby bar vrátane kaviarne a ľudová pivnica. V reštaurácii sa podávajú bohaté bufetové raňajky a jedálny lístok ponúka širokú škálu pokrmov českých aj zahraničných. Lobby bar ponúka príjemné posedenie pri alko aj nealko nápojov, ktorých je na výber veľké množstvo a Ľudová piváreň ponúka široký výber kvalitných českých točených pív.

Hotel Best Western Grand ubytovanie Beroun hotelové služby :
Best Western Hotel Grand je ideálne miesto pre konferencie a školenia. Hotel disponuje 4 farebne odlíšenými salóniky o kapacitách 14, 40, 40, 60 osôb a kongresovou sálou pre 200 osôb s kompletným technickým vybavením. Ďalšou súčasťou moderného hotela je fitness a v bezprostrednej blízkosti sa nachádzajú aj tenisové antukové kurty, futbalové ihrisko, zimný štadión, bowling, squash, fitness, aquapark, najväčšie rodinné zábavné centrum BECKILAND alebo golfové ihrisko Karlštejn. Parkovanie je možné v podzemných garážach, alebo na 2 hotelových parkoviskách. Celý hotel je pokrytý signálom Wifi ak dispozícii je tiež internetový kútik.
Hotel Beroun Best Western hotel Grand - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Beroun Best Western hotel Grand - hotel má reštauráciuHotel Beroun Best Western hotel Grand - hotel má vináreňHotel Beroun Best Western hotel Grand - možnosť pripojenia na internetHotel Beroun Best Western hotel Grand - k dispozícii kavareňHotel Beroun Best Western hotel Grand - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Beroun Best Western hotel Grand - Iybz sú vybavené televízoromHotel Beroun Best Western hotel Grand - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Beroun Best Western hotel Grand - Izby s vlastnou toaletouHotel Beroun Best Western hotel Grand - v izbach je telefon
Odporúčajte tyto stránky:
 
Hotel Best Western hotel Grand ubytovanie Beroun Aktuálne počasie: jasno
Aktuálne počasie:
Denná tepl.: 7 °C Nočná tepl.: 1 °C Vietor: 23 m/s